Geriausias Tabakas Kaljanui: Populiariausi Tabako Skoniai

Žmonės jau seniai rūko kaljaną ir tai daro dėl daugybės priežasčių, tokių kaip pvz., atsipalaidavimas, socialinis bendravimas ir jaudinantys potyriai. Tačiau, turite žinoti, kad ir kokia būtų priežastis, tabako vartojimas nėra protingas pasirinkimas norint pasimėgauti malonumo jausmu. Visgi, jei nusprendėte rūkyti kaljaną, galite padaryti, kad ši patirtis būtų kuo malonesnė ir pasirinkti jums patinkantį tabako skonį. Turite žinoti, kad rinkoje yra įvairių tabako skonių, o šie kaljanų skonių deriniai nepaliks abejingų ir užtikrins maksimalų pasitenkinimą. Taigi, jei jums kyla klausimas, kokį tabako skonį pasirinkti, tada skaitykite toliau. Mes pateikiame populiariausių tabako skonių sąrašą.

“Adalya Love 66”

“Adalya” yra kaljano tabako gamintojas, turintis ilgametę patirtį kuriant aukščiausios kokybės kaljano tabaką ir gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės ingredientus. Jie turi daug įvairių kaljano skonių, o viena geriausių savybių yra ta, kad jie nenaudoja tipiško mėtų skonio. Vietoj to jie sukūrė „ledo“ skonį, kurio negalima lyginti su jokiais kitais kaljanų tabako prekių ženklais. Rūkant šį tabaką jausmas yra tiesiog nuostabus, ne mėtinis, o ledinis ir toks gaivus. Šis tabakas pasižymi pasifloros vaisių skoniu, gėlių aromatu ir išskirtiniu gaiviu lediniu skoniu. Šį tabaką yra malonu rūkyti, nes jis išsilaiko ilgai ir seanso metu nepajusite nemalonaus skonio. Tabako skonis išlieka iki 1,5 valandos, o tai yra gana ilgas laikas. Tai yra aukštos kokybės kaljano tabako skonis iš Turkijos gamintojo.

“Zomo Lemon Mint”

“Zomo Lemon Mint” yra klasikinis citrinų ir mėtų, saldaus ir aitraus ledinio limonado skonis, panašus į jūsų mėgstamą vasaros gėrimą. Šiame tabako skonyje citrinos aitrumas derinamas su reikiamu saldumo kiekiu ir trupučiu mėtų lapelių gaivumu. Šio tabako gaminimo procese naudojamas natūralus melasoje esantis cukrus, kad dūmai būtų subtilaus saldumo. Be to, rūkant jaučiasi tvirtas citrinų skonis, kurį dar labiau sustiprina mėtos pojūtis iškvepiant. “Zomo Lemon Mint” tikrai suteiks vasaros pliūpsnio bet kuriam sezonui.

“Tangiers Cane Mint”

“Tangiers Cane Mint” yra neabejotinas visų “Tangiers” firmos skonių čempionas. Tai tabakas, turintis puikų pipirmėčių įkvėptą skonį. Tai nėra tas prekės ženklas, su kuriuo norite pradėti savo kaljano rūkymo kelionę, nes tai tabakas tikrai ne pradedantiesiems. Šio skonio tabaką rūkyti turėtumėte tada, kai ieškote stipresnio rūkymo seanso.

“Starbuzz Blue Mist”

“Starbuzz Blue Mist” yra populiariausias skonis interneto forumuose, nes jis yra saldus ir kvapnus, turintis mažą nikotino procentą (mažiau nei 1%). Dėl šios priežasties jis yra tinkamas pradedantiesiems. Tai yra vienas skaniausių uogų skonio tabakų rinkoje. Šis tabakas pasižymi šviežios mėlynės ir šiek tiek šaltmėtės, kad subalansuotų saldumą, skoniu. „Starbuzz Blue Mist“ galite mėgautis ilgiau nei vieną valandą, nes tai yra labai aukštos kokybės produktas.

“Nakhla Double Apple”

“Nakhla Double Apple” yra vienas iš ikoniškiausių skonių ir geriausias produktas iš “Nakhla” nuo 1913 m. Jis buvo sukurtas Egipte ir pasižymi pusiau saldaus anyžių skonio obuoliu. Jei esate pradedantysis kaljano rūkalius, tai šis skonis gali būti jums per stiprus dėl anyžių skonio. Norėdami subalansuoti skonį, galite sumaišyti šį skonį su kažkuo šviežiu, pavyzdžiui, šaltmėčių. Rūkymo seansas gali trukti iki 2 valandų, nes tai yra labai aukštos kokybės klasikinis prekės ženklas ir skonis.

“Social Smoke Absolute Zero”

“Social Smoke Absolute Zero” tai labiausiai neįvertintas kaljanų skonis, tačiau be reikalo. „Social Smoke“ yra šiek tiek mažiau žinomas prekės ženklas, tačiau turi didžiulį puikių kaljano skonių pasirinkimą. “Absolute Zero” yra turbūt geriausias ledinis šaltas mėtų skonio tabakas, todėl jei mėgstate šį skonį, turėtumėte jį išbandyti. Šis tabakas suteikia vėsinantį pojūtį burnoje ir gerklėje.

“Fumari White Gummi Bear”

„Fumari“ yra vienas iš naujesnių prekių ženklų, tačiau sparčiai augantis. Rūkaliai mėgsta „Fumari“ dėl jų skanių, unikalių ir autentiškų skonių. Be to, šis prekės ženklas turi naujovišką pakartotinai uždaromą pakuotę, kuri gali ilgiau išsaugoti skonį šviežią. “White Gummi Bear” yra gana savaime suprantamas skonio pavadinimas, todėl jei kada nors valgėte baltą guminuką, žinote, ko tikėtis. Tai yra saldaus ir lengvo ananasinių saldainių skonio tabakas.

“Trifecta Blonde Peppermint Shake”

“Trifecta Blonde Peppermint Shake” – vienas iš naujausių „Trifecta“ skonių. „Peppermint Shake“ yra išskirtinis ledinės pipirmėtės ir kreminės vanilės mišinys, pasižymintis puikiu mėtiniu įkvėpimu ir bei kreminiu iškvėpimu. Šį skonį turi išbandyti visi mėtų gerbėjai, nes šis tabakas yra tinkantis visiems. Jis yra nepaprastai skanus, lengvai paruošiamas ir sukuria didelius dūmus. Pirmą kartą įtraukę dūmų pajusite šaltą, dilgčiojantį grynos pipirmėtės pojūtį, nes čia yra 96% pipirmėčių.

“Al Fakher Double Apple”

“Al Fakher Double Apple” yra labai panaši į „Nakhla“, nes jie abu yra obuolių skonio, tačiau renkantis vieną iš šių dviejų skonių reikėtų atsižvelgti į asmeninius pageidavimus. “Nakhla” pasižymi pusiau saldaus anyžių skonio obuoliu, o “Al Fakher Double Apple” jaučiamas susutiprintas obuolių skonis. Galų gale, abu skoniai yra išskirtiniai, todėl raginame juos visus išbandyti ir nuspręsti patiems.

“Chaos El Patron”

Prekės ženklas „Chaos“ buvo įkurtas 2016 m. ir pakilo į topų viršūnes. „Chaos Tobacco“ gaminami tabakai atkeliauja iš Vokietijos. Tai tabako skonis, kurio sudėtyje esanti melasa yra fantastiška. Tai yra puikiai tinkantis kaljano tabakas pradedantiesiems ir patyrusiems rūkaliams. “El Patron” – tai apelsinas, pasifloros vaisius, persikas viename įtraukime.

“Serbetli Ice Berry”

“Serbetli Ice Berry” – tai turkiškas kaljano tabakas. “Ice Berry” yra naujas aviečių ir uogų skonis, su mėtomis. Tai yra labai gaivus skonis, primenantis aviečių limonadą su mėtomis. Be to, tai yra malonus ir gaivus skonis, paremtas ledinių aviečių aromatu su gaivinančių mėtų priedu, kuris turi gaivinantį poveikį.