Sapnininkas: ką reiškia sapnuoti dantis?

Dantys dažnai atspindi mūsų stipriąsias puses, sugebėjimus ir pasididžiavimą. Sapnuoti apie dantų iškritimą gali reikšti baimę būti bejėgiu. Jūs galite sapnuoti apie vieną danties arba visų dantų praradimą. Sapnai tikriausiai gali rodyti jūsų nesugebėjimą susitvarkyti dalykų gyvenime arba baimes ar nerimą, su kuriais kovojate.

Sapnų apie dantis reikšmės

 1. Asmeniniai nuostoliai: Šie nuostoliai gali būti gilūs asmeniniai netekimai, susiję su:
 1. Stresas: dėl didelio streso galite susapnuoti, kad dantys kris ir byrės.
 2. Nerimas: jei ilgai dėl ko nors nerimaujate, galite griežti dantimis, todėl galite sapnuoti apie dantų kritimą ir trupėjimą.
 3. Baimės: baimė jaustis neadekvačiai ar senėjimo poveikis sveikatai ir kūnui gali jus priversti sapnuoti apie iškritusius dantis.
 4. Nesaugumas: šiuo metu galite patirti nesaugumą kai kuriose savo gyvenimo srityse.
 5. Brangus kompromisas ar sprendimas: neseniai priimtas sudėtingas sprendimas gyvenime, gali būti brangus jums ar jūsų artimiesiems.
 6. Bloga mityba, kuri gali sukelti dantenų problemas.
 7. Finansinis nestabilumas.
 8. Dantų būklė ar skausmas: tai gali būti pasąmonės būdas jums pasakyti, kad turime apsilankyti pas dantų gydytoją.
 9. Kai kurie žmonės gali sapnuoti apie dantų iškritimą dėl menko pasitikėjimo savimi ar vidinio jausmo, kad yra bejėgis ar silpnas.

Ką rodo sapnai apie dantis?

Sapnuose apie dantis dažnai vaizduojami nesąmoningi mūsų proto aspektai, kuriuos mums sunku nustatyti. Dantys sapne gali simbolizuoti įvairius dalykus ar emocijas, tarp jų:

 1. Agresiją;
 2. Pasitikėjimo trūkumą;
 3. Saugumo jausmo nebuvimą;
 4. Raiškos stygių;
 5. Jausmą, kad esi nuo ko nors priklausomas.

Sapnų apie dantis tipai.

Skirtingos emocijos gali būti susijusios su įvairiais sapnais apie dantis, todėl išskiriamos tokios sapnų apie dantis rūšys:

 1. Apie pūvančius dantis.
 2. Apie sulūžusius, suskilinėjusius ar kreivus dantis.
 3. Apie dantų kritimą sapnuose.
 4. Apie netikrus dantis.
 5. Apie sapnus, kuriuose lūžta dantys.

Ar sapnas prarasti dantis reiškia mirtį?

Ne. Sapnai yra tiesiog smegenų būdas apdoroti dabartinius jūsų gyvenimo įvykius. Kartais sapnai gali rodyti jūsų pasąmoninius potraukius. Svarbu tai, kad prarasti dantis sapne, nereiškia jūsų mirties. Ekspertai teigia, kad sapnai atsiranda dėl elektrinės smegenų veiklos ir neturi jokio vaidmens prognozuojant ateitį. Vienas tyrimas parodė, kad sapnai kyla daugiau iš vaizduotės nei iš suvokimo. Yra daug teorijų, susijusių su sapnais; tačiau nėra tikslaus paaiškinimo, kaip suprasti fiziologinį procesą sapno metu.

Kaip vyksta sapnai?

Mes sapnuojame budriojo miego metu. Pasak ekspertų, miegodami sapnuojame mažiausiai keturis – šešis kartus. Budrusis miegas vyksta kiekvieną naktį. Budriojo miego stadijoje smegenys šildo ląstelių grandines ir pertvarko prisiminimus. Ši veikla gali sukelti sapnus. Miego tyrimai parodė, kad mūsų smegenų bangos budriojo miego ciklų metu yra beveik tokios pat aktyvios, kaip ir pabudus. Kiti budriojo miego ypatumai:

 1. Raumenų tonuso praradimas.
 2. Kūno temperatūros nereguliavimas.
 3. Nereguliarus širdies ritmas ir kvėpavimo dažnis.
 4. Vyzdžių susiaurėjimas.