Kaip Nupiešti Ąžuolą: Žingsnis Po Žingsnio

Jei norite išmokyti vaiką arba patys išmokti piešti ąžuolą, šiame straipsnyje pateikiame trumpą pamoką, kaip išmokti piešti ąžuolą 5 paprastais žingsniais. Ši pamoka puikiai tinka tiek vaikams, tiek tėvams, tiek ir pradedantiesiems menininkams. Taigi, pradėkime.

Ąžuolo piešimo žingsniai:

1 žingsnis: pirmiausia nubraižykite medžio šaknis, kurios beveik atrodo kaip spygliai. Pirmiausia nubrėžkite pasvirusią liniją, besileidžiančią žemyn, ir suapvalinkite smaigalį. Nubrėžkite dar tris tokias linijas su tarpais ir sujunkite juos mažomis linijomis.

2 žingsnis: nupieškite kamieną. Dabar pridėkite šaknų detalių ir tiesiog nubrėžkite trumpas lenktas linijas išilgai šaknų. Tada pradėkite piešti kamieną ir nubrėžkite lenktą liniją, einančią aukštyn, pradedant nuo šaknies viršaus kairėje pusėje. Tada tą patį padarykite ir dešinėje pusėje. Kamiene ir vienoje, ir kitoje pusėje brėždami liniją palikite tarpus. Įsitikinkite, kad išlenktos linijos eina taip pat, bet nesujunkite jų viršuje.

3 žingsnis: dabar nupieškite šakas. Ten kur piešdami kamieną palikote tarpus, pradėkite piešti šakas. Iš vienos kamieno pusės nubrėžkite tiesią liniją, išeinančią šiek tiek aukštyn. Palikite šiek tiek vietos ir nubrėžkite kitą tiesią liniją, bet šį kartą padarykite ją šiek tiek ilgesnę nei pirmoji. Taip pat eikite aukštyn su ta linija. Pakartokite kitoje pusėje. Pridėkite keletą horizontalių brūkšnelių eilučių visoje šakoje.

4 žingsnis: dabar esate pasiruošę piešti šakeles. Iš ten, kur šaka liko atvira viršuje, nubrėžkite išeinančias mažas pasvirusias linijas. Tą patį padarykite su kita šaka.

5 žingsnis: baigdami nupieškite lapus. Aplink medį nupiešite lapiją kaip ovalą, bet užuot nubrėžę tiesią liniją, pieškite mažus kauburėlius. Į medžio vidų pridėkite keletą lenktų linijų, kad parodytumėte lapų detales.