Kur Galima Nusipirkti Dėlių?

Šiandieniniame pasaulyje hirudoterapija – gydymas dėlėmis – išgyvena augantį populiarumą. Dėlių panaudojimas savijautos gerinimui yra itin paklausus, be to, praktiškai nėra ligų, dėl kurių būtų negalima taikyti dėlių gydymo. Svarbu suprasti tai, kad dėlė yra vienkartinė ir pakartotinai jos naudoti negalima.

Dėlių galima nusipirkti biofabrike:

Dėlės yra auginamos biofabrike „Lodeksa medical leeches“, esančiame Lietuvoje, kur dėlės auginamos ir dauginamos griežčiausiomis laboratorinėmis sąlygomis. „Lodeksa medical leeches“ biofabrikas yra vienas stambiausių medicininių dėlių veisimo ir auginimo biofabrikų Europoje. Medicininės dėlės, išaugintos šioje firmoje, yra plačiai naudojamos gydymui Anglijos, Airijos, Austrijos, Šveicarijos, Slovakijos, Ispanijos, Vokietijos, Lenkijos, Suomijos, Čekijos, PAR, Lietuvos, Estijos, Latvijos, Rumunijos, Graikijos hirudoterapijoje. Dėlės pardavimo kaina – 2,80 Eur.

“Lodeksa medical leeches” įmonė augina dėles ir padeda joms atlikti gamtos priskirtą vaidmenį, t.y. gydyti. Įmonės komanda siekia skleisti žinias apie medicininių dėlių pritaikymą medicininiams tikslams. Taip pat parodyti, kaip galima gydytis ir kokią tai naudą jums atneš. Įmonė veisia ir augina specialiai gydymo tikslams skirtas dėles.

Jei norite įsigyti dėlių arba pasikonsultuoti, galite:

  • skambinti numeriu +370 620 73600;
  • parašyti laišką el. paštu info@lodeksa.com;
  • atvykti adresu – Liucinavo k., LT-69168 Marijampolės sav.;
  • palikti užklausą internetiniame puslapyje.