Variklio Remontas: Dyzelinių Purkštukų Gedimų Požymiai

Lengvai užsivedantis ir puikiai veikiantis dyzelinis automobilio variklis  – džiaugsmas kiekvienam vairuotojui. Tačiau atsiradę dūmų kamuoliai ir neįprastas variklio riaumojimas gali iš tikrųjų priversti širdį sunerimti, ypač jei visa tai sklinda iš jūsų automobilio. Deja, iškilusios dyzelinių purkštukų problemos priverčia suklusti.

Šioje srityje gali kilti kelios problemos, kurios silpnina dyzelinio variklio darbą ir neleidžia sklandžiai važiuoti arba netgi pajudėti iš vietos. Pateikiame dažniausiai pasitaikančias problemas, susijusias su dyzeliniais kuro purkštukais, ir patarimus, kaip tas problemas diagnozuoti ir sėkmingai išspręsti.

Įtrūkęs purkštukas

Kad dyzelinis variklis užsivestų, kuro bėgelyje turi būti atitinkamas slėgis. Šis slėgis sukuriamas, kai variklis kelias sekundes sukasi prieš užsivesdamas. Tuo tarpu įtrūkę purkštukai neišsaugo slėgio, todėl arba prireikia ilgesnio sukimo laiko, kol automobilis užsiveda, arba jis visiškai nebeužsiveda.

Kai kuriais atvejais problemą (kur yra įtrūkimas) galite matyti ir diagnozuoti patys – užveskite transporto priemonę ir leiskite jai veikti tuščiąja eiga, pažiūrėkite po variklio dangčiu, ten galite pastebėti nedidelį kiekį dūmų, sklindančių iš purkštuko. Tai yra tikras įtrūkimo požymis, kurį reikia nedelsiant pašalinti, kad būtų išvengta didesnių problemų.

Ribotas purkštuko vožtuvas

Dyzeliniuose varikliuose naudojamos alyvos rūšis yra nepaprastai svarbi. Taip yra todėl, kad šie varikliai naudoja hidraulinę jėgą, kad valdytų aukšto slėgio purkštukus, o netinkamos rūšies alyvos naudojimas gali sukelti vadinamąjį padirbtą slėgį. Tai įvyksta dėl to, kad alyva perneša deguonį, kuris liečiasi su hidrauline sistema.

Sistema nėra sukurta taip, kad joje būtų oro, todėl susidaro putos ir dėl padirbto slėgio netinkamai įsijungia purkštukai. Norėdami išvengti šios problemos, įsitikinkite, kad naudojate gamintojo rekomenduojamą alyvą ir tinkamu laiku ją keičiate.

Jei dyzelinis variklis sunkiai užsiveda ir veikia, didelė tikimybė, kad tai bus susiję su degalų įpurškimo sistemos problema. Geriausias būdas atlikti diagnozę ir išspręsti problemą – remontą patikėti profesionaliam meistrui. Jei prireikė dyzelinių purkštukų remonto, kreipkitės į „Dizelvita“.

Dizelvita“ ekspertų komanda greitai diagnozuos ir pašalins visas problemas, įskaitant ir rimtus variklio gedimus. Mes galime atlikti tiek smulkius automobilio priežiūros darbus (pakeisti alyvą), tiek pašalinti rimtus gedimus (atlikti kapitalinį variklio remontą). Kai kyla problemų dėl transporto priemonės veikimo, stabžių sistemos ar tiesiog automobiliui prireikė remonto, nedvejodami skambinkite numeriu +370 615 37500, kad iš anksto suderintume laiką ir pasiūlytume geriausias sąlygas.