Nauji Plastikiniai Langai Ar Naudoti?

Kas Yra Plastikas?

Nuo 1970 metų langų gamybai sparčiai pradėtas naudoti plastikas – tai universali termoplastinė medžiaga, kurios gamybai reikalingas chloras ir etilenas. Ši langų gamybai naudojama medžiaga taip pat žinoma kaip standusis plastikas – kietas ir nelankstus. Aukštą vertę plastikui suteikia jo pagrindinės savybės, t. y. atsparumas oro sąlygoms, atsparumas ugniai, ilgaamžiškumas, universalumas, higiena, perdirbimo galimybės, ekonomiškas efektyvumas. Svarstantiems, ar įsigyti naujus pastikinius langus, ar naudotus plastikinius langus, apsispręsti galėtų padėti tai, jog tik naujas, nedėvėtas plastikas išsaugo savo geriausias savybes.

Kodėl Plastikas Yra Tinkama Medžiaga Langų Rėmams?

Įrodyta, kad plastikiniai langai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir ilgaamžiškumu, reikalauja labai mažai priežiūros ir atrodo itin patraukliai, nes gali būti priderinti prie bet kokio dizaino. Reikėtų neužmiršti, jog tik nauji plastikiniai langai gali būti pritaikyti jūsų poreikiams ir pagaminti pagal jūsų pageidavimus (spalvą, formą ar modelį). Įsigyjant naudotus plastikinius langus rinktis jau nebus galimybės.

Kitos savybės, dėl kurių itin vertinami nauji plastikiniai langai – užtikrinamas šilumos efektyvumas, gera garso izoliacija ir puikus kainos bei kokybės santykis. Pasirinkdami patikimo ir rinkoje pripažinto gamintojo plastikinius langus, galėsite būti tikri, kad net ir atšiauriausiomis oro sąlygomis jūsų langai nesusitrauks, nesideformuos ir nerūdys, nes gerą reputaciją turintys gamintojai stengiasi pateisinti savo gerą vardą ir gamina aukštos kokybės standartus atitinkančius plastikinius langus.

Kodėl Nauji Plastikiniai Langai Yra Geriau Už Naudotus Plastikinius Langus?

Plastikas yra vertinamas dėl aukščiausio lygio šiluminio komforto, taip pat dėl didelio patvarumo ir ilgo eksploatavimo laiko.

Nauji plastikiniai langai yra nebrangūs – tai viena iš priežasčių, kodėl plastikiniai langai yra populiarus pasirinkimas.

Nauji plastikiniai langai yra lengvai prižiūrimi. Pažangiu būdu išgautas plastikas – medžiaga, kurios populiarumą nulėmė tai, kad ji reikalauja labai mažai priežiūros ir ta priežiūra būna gana paprasta. Naujus plastikinius langus pakanka valyti kelis kartus per metus – nuvalyti rėmus ir zoną aplink juos. Priešingai nei naudoti plastikiniai langai, kuriuos ilgainiui reikia atnaujinti, kad būtų išsaugota jų spalva, kad jie neatrodytų dėvėti.

Nauji plastikiniai langai užtikrina gerą garso izoliaciją. Nauji plastikiniai langai puikiai užtikrina garso izoliaciją, o tyrimai rodo, kad jie gali sumažinti išorinį triukšmą net iki 70 proc. Tuo tarpu naudoti plastikiniai langai turi silpnesnę garso izoliaciją. Be to, „DMlangai“ rekomenduoja norint pasiekti aukštesnius garso izoliacijos rodiklius, naujus langus komplektuoti su specialiu stiklo paketu.

Nauji plastikiniai langai užtikrina puikų šviesos pralaidumą. Specialūs naujų plastikinių langų stiklo paketai išsiskiria aukštu neutralumo rodikliu, prilygstančiu paprastam stiklui. Dėl šios priežasties nauji plastikiniai langai – maksimalus komfortas mėgautis dienos šviesa. Beje, renkantis naudotus plastikinius langus, reikėtų neužmiršti, kad stiklas gali būti pabraižytas, pasenęs, turėti defektų – visa tai trukdo ne tik estetikai, bet ir puikiam šviesos pralaidumui.

Nauji plastikiniai langai vertinami dėl puikių eksploatacinių savybių ir efektyvumo. Nauji plastikiniai langai yra labai energetiškai efektyvūs, todėl jų montavimas gali padėti sumažinti šildymo išlaidas ir išlaikyti šilumą patalpose. Dėl atsparumo, tvirtumo ir patvarumo nauji plastikiniai langai yra labai patikimi, kai kalbama apie jūsų namų saugumą.

Nauji plastikiniai langai užtikrina maksimalų saugumą. Šią plastikinių langų savybę lemia pažangios plastiko ir plieno konstrukcijos medžiagų patvarumas, patikimi staktos ir varčios varžtiniai sujungimai bei specialiai sukurti priešįsilaužiminiai sprendimai. Ne visada apie tokius sprendimus būdavo pagalvojama plastikinius langus gaminant prieš kelis dešimtmečius. Tad nauji plastikiniai langai – saugesnis pasirinkimas.

Beje, plastikas yra dažniausiai naudojama medžiaga, kurią langų rėmams rekomenduoja naudoti įvairios vyriausybinės įstaigos ir organizacijos. Yra įmonių, kurių gaminamiems langams yra skirta daugybė apdovanojimų, jie įvertinti kaip aukščiausios kokybės standartus atitinkantys gaminiai. Nauji plastikiniai langai gaminami taip, kad nei namams, nei aplinkiniams nekiltų joks pavojus. „Durų Vizija“ komandai visapusiškas klientų saugumas yra nepaprastai svarbus, todėl laikydamasi ekologiškumo principų įmonė imasi papildomų atsargumo priemonių ir perdirba daugiau kaip 95 proc. visų naudotų medžiagų.

Nauji plastikiniai langai – plati spalvų paletės įvairovė. Naujus plastikinius langus galima rinktis pagal individualius poreikius – įvairių modelių, formų, dydžių ir spalvų. Jūsų pasirinkimui pateikiamas platus galimų spalvų pasirinkimas iš standartinių ir nestandartinių spalvų spektro. Be to, spalvinė danga yra atspari aplinkos poveikiui ir netgi senėjimui.

Taigi – Ar Rinktis Naujus Plastikinius Langus, Ar Naudotus Plastikinius Langus?

Plastikiniai langai – tai viena iš labiausiai matomų interjero detalių, padedanti kurti namų jaukumą ir šilumą. Tiems, kurie nori kokybės, ilgaamžiškumo ir komforto, visuomet geriausia rinktis naujus plastikinius langus. Įsigyjant naujus langus galima rinktis pageidautinus stiklo paketus, profilio dalį, sandarinimo tarpines ir vidines profilio kameras. Populiariausias pasirinkimas – dvigubo stiklo ir stipriai energiją taupantys plastikiniai langai, kurių korpusas, varčios ir pakreipimo bei pasukimo dizainai tinka jūsų namams.

Jolista“ asortimente rasite naujų plastikinių langų už konkurencingą kainą. Patvari langų gamybai naudojama medžiaga užtikrins jūsų namų saugumą. O ilgametė garantija – iki 10 metų – leis džiaugtis puikiu pasirinkimu.