Kaip pradėti pokalbį su nepažįstama mergina?

Pradėti pokalbį su nepažįstama mergina gali būti nedrąsu ar netgi baugu. Laimei, yra keletas triukų, kuriuos galima panaudoti užmezgant pokalbius su merginomis, kurių nepažįstate.

1 METODAS. NAUDOTI FLIRTĄ

 1. Pasakykite jai komplimentą (arba kitaip sakant – pagirkite ją). Svarbiausia šiuo atveju būti nuoširdžiam ir mandagiam. Galite pasakyti jai, kad ji turi gražią šypseną, kad jums labai patinka jos originalūs papuošalai arba kad jos juokas – užkrečiantis. Komplimentais priverskite ją jaustis ypatinga. Tik reikėtų nepersistengti sakant už patį gyvenimą ilgesnius komplimentus, nes tai gali atrodyti nelabai protingai.
 • Pasakykite jai: „Tavo šypsena tokia tobula, kad tai tiesiog užkrečia!“
 • Arba: „Labai graži suknelė. Raudona spalva tikrai tau tinka.“
 1. Išbandykite užkalbinimo frazes. Taikliai panaudota frazė privers merginą juoktis ir neabejotinai atkreipsite jos dėmesį. Tik reikėtų vengti nemalonių ar šiurkščiai skambančių frazių. Norėdami, kad užkalbinimo frazė veiktų dar efektyviau, pasitikėkite savimi ir nesidrovėkite!
 • Norėdami būti romantiku, išbandykite frazę „Labas, aš esu Andrius. Pamaniau, kad prieš susituokdami turėtume bent jau pasikalbėti“.
 • Norėdami būti nepakartojamu, išbandykite frazę „Iki šiol nesu sutikęs jokio žmogaus, su kuriuo galėčiau išgyventi zombių apokalipsę.“
 • Norėdami sužavėti, išbandykite frazę „Mano bičiuliai lažinasi, kad negalėčiau užmegzti pokalbio su gražiausia baro mergina. Norėtum išgerti gėrimų jų sąskaita?“
 1. Panaudokite neverbalinę kalbą. Jūs galite pasinaudoti neverbalika – kūno kalba ar veido išraiškomis. Tai padeda sukurti romantiškesnę atmosferą.
 • Išlaikykite savo kūno kalbą atvirą ir patrauklią. Stenkitės palaikyti akių kontaktą ir šypsokitės, šypsokitės, šypsokitės!
 • Pasakodamas istoriją, švelniai palieskite jos ranką – tai padės sukurti intymumą ir peržengti draugų zoną.
 • Venkite neigiamos kūno kalbos, pavyzdžiui, nekryžiuokite rankų, nenudelbkite akių žemyn.

2 METODAS. PALAIKYKITE POKALBĮ

 1. Drąsiai prieikite prie jos. Nebijokite prieiti prie merginos, su kuria norite pradėti pokalbį, nusišypsokite jai ir pasisveikinkite. Prisistatykite jai ir paklauskite kuo mergina vardu. Būkite paprastas. Kartais nuoširdus ir mandagus pasisveikinimas būna efektyvesnis net už patraukliausias užkalbinimo frazes.
 • Bet kurioje situacijoje pasinaudokite nesudėtinga ir atvira įžanga į pokalbį. Pavyzdžiui, „Sveika, mano vardas Bobas. O kuo tu vardu?“
 • Būdami bare galite pavaišinti merginą gėrimu: „Labas, mano vardas Džo. Ar galiu pavaišinti tave gėrimu?“
 1. Paklauskite jos, kaip jai sekasi. Mandagiai pasiteiraukite merginos, kaip praėjo jos diena ar kaip ji jaučiasi šiuo metu – tai puikus būdas ją prakalbinti ir pradėti pokalbį. Be to, tai sudarys gerą įspūdį, nes parodys, jog nuoširdžiai ja domitės ir esate pasiruošęs jos išklausyti.
 • Paprasta frazė – „Kaip tau šiandien sekėsi“? – visada būna veiksminga. Tik labai svarbu parodyti merginai, kad nuoširdžiai jos klausotės. Tai neturėtų būti retorinis klausimas!
 • Paklauskite jos „Kokia šiandien buvo tavo diena? Ar nuveikei ką nors linksmo?“ Tai paskatins merginą atsakyti daugiau nei vienu žodžiu ir suteiks galimybę jums įrodyti, kad turite nuostabius klausymo įgūdžius.
 1. Pakomentuokite orą. Niekada nesuklysite kalbėdamas šia nekalta Įvertinkite orą – ar jis saulėtas / vėjuotas / lietingas. Tai saugi tema, galinti puikiai pralaužti ledus. Kai ji atsakys, galėsite pereiti prie įdomesnių temų.
 • Kalbėkite klausimais, o ne teiginiais. Pasakykite, pavyzdžiui, „Graži šiandien diena, ar ne?“ arba „Kaip manai, ar greitai nustos lyti?“ Tai suteikia galimybę merginai išsakyti savo nuomonę.
 • Jei vis tik nesate temų apie orus mėgėjas, išbandykite kitas saugias temas. Pavyzdžiui, galite pakomentuoti savo aplinką. Būdamas bare galite pasakyti ką nors panašaus į „Oho, čia šį vakarą susirinko jau per daug žmonių, ar ne?“
 1. Užduokite klausimą apie studijas ar darbą. Bendradarbiavimas tikrai gali padėti pralaužti ledus. Norėdamas sklandaus pokalbio, užduokite jai apgalvotų klausimų apie darbą ar mokslus.
 • Jei studijuojate kartu su mergina, paklauskite jos, ką ji galvoja apie studijas, ar jai patinka profesorius, ar ji domisi tuo, ką šiuo metu studijuoja. Pasakykite jai ką nors panašaus į „Ar matei kito semestro esė temas? Ar jau žinai, kuria tema norėtum rašyti?“
 • Jei dirbate kartu su ja, paklauskite, ar ji šiuo metu dirba su kokiais nors įdomiais projektais.
 1. Pakalbėkite apie popkultūrą. Pokalbiai apie popkultūrą – efektyvus būdas asmeniniams interesams išryškinti. Sužinojęs, kokie filmai ar muzika patinka merginai, suprasite, kokia jos asmenybė ir kokie pomėgiai.
 • Užmegzkite pokalbį apie televizijos laidas, pavyzdžiui, „Ar žiūri „Mad Men“? Kuris personažas yra tavo mėgstamiausias?“
 • Pasidomėkite, kokios muzikos ji klauso, pavyzdžiui, „Ar klausei naujo „Daft Punk“ albumo? Ką apie jį manai?“
 • Neužmirškite filmų temos, pavyzdžiui, „Ar matei naujausią Tarantino filmą? Girdėjau, kad jis fantastiškas!“
 1. Aptarkite artėjančius įvykius. Užsiminkite apie artėjantį renginį, pavyzdžiui, muzikos festivalį ar egzaminą. Tai gali sukelti merginai emocijų, padėti kurti jūsų tarpusavio santykį ir atskleisti, kiek jūs turite bendro!
 • Jei abu laikote tą patį egzaminą, galite pasakyti kažką panašaus į „Aš laikau matematikos egzaminą kitą savaitę. Dievinu algebrą! Kaip tau sekasi su mokslais?“
 • Jei kalbėsitės apie muziką, galėtumėte paminėti artėjantį festivalį. Pasakykite ką nors panašaus į „Ar šiais metais vyksi į „Coachella“? Praėjusiais metais buvau ten su būriu draugų. Išsitaškėm! O ką tu tikiesi ten pamatyti?“
 • Jei artėja atostogos, galite pasakyti kažką tokio „Negaliu sulaukti kitą savaitę vyksiančio Helovyno! Mano draugas namuose rengia vakarėlį ir aš jame būsiu persirengęs vilkolakiu. Ar mėgsti nuveikti ką nors linksmo su savo draugais?“

3 METODAS. RASKITE KĄ NORS BENDRO.

 1. Pakalbėkite apie bendrą draugą. Pokalbis apie bendrus draugus padės užmegzti asmeninį ryšį su mergina, net jei jos gerai nepažįstate. Jai bus jaukiau, ji nebesijaus visiškai svetima! Turėdami bendrą draugą, galite apie jį pasikalbėti plačiau.
 • Pabandykite pasakyti kažką panašaus į „Aš girdėjau, kad tu ir Allisonas esate geri draugai. Kaip susipažinote?“
 • Arba „O! Tai tu pažįsti Daną? Mes esam seniai pažįstami! Jis linksmas vaikinas, ar ne?“
 1. Dalinkitės patirtimi. Bendra patirtis, nesvarbu kurioje srityje, padeda užmegzti asmeninį ryšį tarp pašnekovų ir yra puiki pradžia pradėti artimesnį bendravimą.
 • Jei išaiškės, kad esate iš to paties krašto, galite pasakyti kažką panašaus į: „Geras! Aš taip pat kilęs iš ten! Blogiausias dalykas man buvo ankstyvi rytai – mano tėtis mane visą vasarą kasryt žadindavo 5 valandą ryto, kad jam padėčiau nudirbti darbus! O kokios būdavo tavo vasaros?“
 • Jei abu savanoriaujate, galėtumėte pasakyti kažką panašaus į „Aš manau, kad tai buvo tikrai naudinga patirtis. Kas paskatino tave ten dalyvauti?“
 1. Užduokite įdomų klausimą. Uždavęs merginai neįprastą ar gerai nuteikiantį klausimą, pralaušite ledus. Toks klausimas suteiks merginai galimybę išreikšti save, o jūs būsite padaręs gerą įspūdį. Užkariaukite ją įdomiais klausimais!
 • Išbandykite ką nors panašaus į frazę „Jei galėtum būti gyvūnas, kokio tipo gyvūnas tu būtum“?
 • Arba: į „Kokios yra penkios geriausios vietos, kurias norėtum aplankyti šiame gyvenime?“
 • Arba: „Ar kada nors buvai pagalvojusi, kaip smagu būtų paslidinėti?“
 1. Atraskite bendrą pomėgį. Gebėjimas išsiaiškinti bendrą pomėgį yra aukso vertės ir neabejotinai padės užmegzti artimesnį ryšį su mergina. Nesvarbu, koks pomėgis – skaitymas, bėgimas, irklavimas ar alpinizmas – svarbu, kad tai būtų kažkas, kas jus sieja.
 • Jei pastebėsite, kad jums abiems patinka bėgioti, galite paklausti jos, kokie yra jos mėgstamiausi vietiniai maršrutai, ar ji svarsto galimybę kada nors dalyvauti maratone.
 • Jei jums abiems patinka skaityti, galite paklausti jos, kas yra jos mėgstamiausias autorius ar ką ji galvoja filmą, pastatytą pagal neseniai išleistą romaną.
 • Jei tas pomėgis labai neįprastas, paklauskite, kaip ji pirmą kartą įsitraukė į tai ir palyginkite jūsų abiejų istorijas!
 1. Užduokite asmeniškesnių klausimų. Jei viskas klostosi sklandžiai ir panašu, jog jau tapote artimesni, laikas pradėti bendrauti asmeniškiau. Atminkite, jog jūsų tikslas yra parodyti, kad domitės mergina ir norite geriau ją pažinti, o ne priversti jaustis nepatogiai. Neklauskite jos nieko, į ką ir pats nenorėtumėte atsakinėti.
 • Būkite pozityvus! Neklauskite jos, kokia yra jos didžiausia baimė ar didžiausia paslaptis, neklausinėkite jos apie savo ateities viltis ar apie tai, kur ji mato save po dešimties metų. Būkite budrus ir atkreipkite dėmesį į tai, ar ji atsakinėja rimtai, ar yra nuoširdi.
 • Paklauskite jos apie šeimą, per daug nesileisdamas į asmeniškumus, pavyzdžiui, „Ar turi brolių ar seserų?“
 • Jei norite sužinoti, ar ji yra vieniša, tiesiog paklauskite jos: „Ar tu šiuo metu kuri rimtus santykius?“

4 METODAS. SUKURKITE GERĄ BENDRĄ ĮSPŪDĮ

 1. Pasitikėkite savimi. Flirto esmė – pasitikėjimas savimi. Žinote, ko moterys iš tikrųjų nori? Vyro, kuris būtų patenkintas savimi, laimingas, pajėgus ir pasitikintis.
 • Atsinaujinkite savo garderobą. Kai būsite patenkintas savo išvaizda, atrodysite labiau savimi pasitikintis. Nedėvėkite nutrintų senų džinsų, geriau investuokite į aukštos kokybės drabužius, puikiai jums tinkančias detales, kurios padės atrodyti ir jaustis kaip agentui 007.
  • Kalbėkite aiškiai ir užtikrintai. Tai nereiškia, kad kalbėdamas su žmonėmis turite juos nuolat pertraukti. Tiesiog stenkitės kalbėti šiek tiek garsiau, nei įprastai. Venkite sakinių, kuriuose yra per daug „patinka“ ir „žinau“.
 1. Būkite geras klausytojas. Stenkitės nedominuoti pokalbyje. Užduokite daugybę klausimų ir atidžiai klausykite jos atsakymų. Klausymasis parodo, kad esate susidomėjęs.
 2. Įsitraukite į pokalbį. Atviraukite apie save, suteikite merginai vis daugiau priežasčių patikti. Atsakykite į jos klausimus ir leiskite jai šiek tiek susipažinti su jumis, bet mokėkite laiku sustoti. Jūsų tikslas – sudominti ir suintriguoti, o ne išvarginti.
 3. Užmegzkite akių kontaktą. Jei palaikysite gerą akių kontaktą, atrodysite patikimesnis ir patrauklesnis. Atviras žvilgsnis kitam į akis atsiranda tada, kai žmogus jaučiasi patogiai ir užtikrintai. Neįsistebeilykite į merginos akis pernelyg stipriai, nes įkyrus spoksojimas gali gąsdinti!
 4. Šypsokitėss. Šypsena priverčia jus atrodyti laimingu ir patraukliu. Šalia tokio vaikino nori būti merginos.
 5. Venkite klausimų „taip“ arba „ne“. Klausimai, į kuriuos galima atsakyti paprastu „taip“ arba „ne“, nėra įtraukiantys į pokalbį. Uždari klausimai nėra veiksmingi, jie nepriverčia merginos iš tikrųjų įsitraukti į pokalbį. Pabandykite užduoti įdomesnius, atviresnius klausimus, į kuriuos reikia ilgesnių, apgalvotų atsakymų.

Uždaro pobūdžio klausimai turėtų būti naudojami tik pačioje pokalbio pradžioje. Pradėti pokalbius su nepažįstamais žmonėmis yra gana nepatogu ir nejauku, šias neigiamas emocijas galima dar labiau sustiprinti darant spaudimą ir užduodant atvirus klausimus. Taigi geriausia pokalbį pradėti nuo tokio klausimo kaip „Ar čia tavo pirmas pasimatymas?“ arba „Kaip tu gyveni?“. Prieš pereinant prie atviresnių klausimų, geriau kuo artimiau susipažinti su mergina, matyti situaciją.

 1. Venkite ginčytinų temų. Jei į pokalbį įtrauksite prieštaringai vertinamas temas, pašnekovė gali jaustis nejaukiai, nepatogiai ar tiesiog supykti. Pirmojo pokalbio metu venkite tokių temų kaip politika ar religija, nes jūsų santykiai rizikuoja būti baigti jiems net neprasidėjus.